Pontony BUSH posiadają ponadczasowy nowoczesny wygląd i spełniają międzynarodowe standardy. Konstrukcja tych pontonów pozwala na bezpieczne ich użytkowanie zarówno na rzekach jak i na otwartych akwenach wodnych. Bardzo szeroki asortyment modeli pozwoli na wybranie pontonu w zależności od Państwa zapotrzebowania.

Materiał PVC, z którego wykonane są pontony produkowany jest przez firmy światowej klasy takich jak HEYTEX, MIRASOL, VALMEX. Materiał ten posiada wewnątrz specjalną siatkę plecioną z wysoko gatunkowych syntetycznych nici (poliester), która sprawia, że ponton jest bardzo odporny na uszkodzenia mechaniczne.

Materiał utrzymuje swoje parametry w skrajnych warunkach atmosferycznych od -30 stopni Celsjusza do +60 stopni Celsjusza. Odporny jest na działanie promieniowania ultrafioletowego i oddziaływanie słonej wody.

Pawęż i podłoga w pontonach motorowych wykonane są z impregnowanej wodoodpornej płyty. Podłoga posiada antypoślizgowe pokrycie, a dla nadania jej całkowitej sztywności uzupełniono ją dodatkowymi elementami.

Zawory pontonu posiadają specjalną nowoczesną konstrukcję, która gwarantuje im długowieczność i wygodę w eksploatacji, zawór zamyka się plastikową pokrywką i praktycznie nie wystaje poza gabaryty pontonu.

Pontony BUSH to:
- kontrola procesu produkcji wszystkich elementów pontonu gwarantuje wysoką jakość
- zaawansowana technologia wytwarzania wszystkich elementów pontonu
- najlepsze w świecie materiały
- efektowny wygląd

Pontony BUSH posiadają certyfikaty ISO, CE, C. Wykorzystywane są przez różnego rodzaju służby ratownicze np: straż pożarną, WOPR, policję. Okres ich eksploatacji przy prawidłowym użytkowaniu określa się na 10 do 20 lat !