czwartek, 25 lipca, 2024
Elektronika

Echosondy Humminbird seria Helix, ekran o wielkości: 12, 10, 9, 7 i 5 cali

Wędkarstwo mamy we krwi. Jak wszyscy pasjonaci tego hobby, nie potrafimy zadowolić się byle czym. Nie potrafimy zaprzestać doskonalenia naszej wiedzy. Nie zatrzymujemy się w obliczu wyzwania. Od lat nasze urządzenia pomagały wędkarzom na całym świecie. Dostarczały informacji o tym co ukryte, ujawniały największe sekrety wymarzonych łowisk. Taki był nasz początek. Naszej służby dla wędkarzy na całym świecie. Lecz to był jedynie początek. Dziś echosondy Humminbird to wielofunkcyjne urządzenia: tworzące batymetryczne mapy pomagające w nawigacji, dostarczające szczegółowych informacji o charakterystyce dna. Każdego roku rozwijamy naszą technologię, kontynuujemy podróż w poszukiwaniu nowych rozwiązań i nowych łowisk. Odważnie  towarzyszymy wszystkim odkrywcom, którzy pragną odnaleźć miejsca, w które nie dotarł jeszcze żaden wędkarz.

Modele Helix 12 w pełni uzbrojone w technologie cyfrowe, łącze Bluetoth, oraz nowe opcje sieciowe stały się okrętami flagowymi oferty Humminbird.  Precyzyjny CHIRP sonar, nowe możliwości technologii MEGA, opcje Automapy tworzonej na żywo to tylko kilka przykładów jak potężne to urządzenie. Ryby lepiej się strzeżcie, na wodzie pojawił się nowy samiec alfa.

Humminbird w serii Helix stosuje wiele doskonałych technologii:

Seria Helix do kilkanaście modeli różniących się wielkością ekranu ale także parametrami. Poniżej przedstawiamy kilka przykładowych modeli.

Echosondy Humminbird