O firmie

Jest wiele powodów abyś nam mógł zaufać: wysyłka w 48 godzin od chwili zamówienia produktu, możliwość śledzenia przesyłki do momentu jej dostarczenia, 14 dni na zwrot towaru, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, fachowe doradztwo, zakupy na raty, zakupy na raty, gwarancje od 2 do 8 lat, bezpieczne płatności, fachowe porady (ponad 25 lat doświadczenia ), stały serwis świadczony na terenie kraju ( gwarantujemy naprawy w naszej firmie bez odsyłania produktu do producenta ), jesteśmy firmą wiodącą w sprzedaży oferowanych przez nas produktów na terenie kraju i za granicą, istniejemy od 1991 roku. Rzeczowo i profesjonalnie spełniamy oczekiwania klientów a także wysłuchujemy i bierzemy pod uwagę ich opinie również te krytyczne.

W regulaminie znajdziesz tu potrzebne do sprawnego zakupu produktów oferowanych przez firmę Tokarex. Sprawdź jak prawidłowo złożyć zamówienie i cieszyć chwilą robienia zakupów.

PTHU TOKAREX rozpoczął działalność gospodarczą w 1991 roku w Chełmie. Firma zajmuje się m. in. eksportem i importem wodnego sprzętu turystycznego. TOKAREX prowadzi zarówno sprzedaż hurtową jak i detaliczna przedstawionego asortymentu. Zakres działalności firmy TOKAREX jest bardzo szeroki.

Firma jest oficjalnym dystrybutorem na Polskę produktów firmy GALA BOATS, BUSH, HAIBO, KOLIBRIKOYOSONIC, charakteryzujących się przystępną ceną oraz szeroką i atrakcyjną ofertą.

W naszej ofercie znajdą Państwo także:

  • echosondy firm Lowrance i Eagle
  • echosondy z GPS firm Lowrance i Eagle
  • GPS firm Lowrance i Eagle
  • pompki ręczne do pontonów
  • pompki elektryczne do pontonów
  • silniki elektryczne Minn Kota
  • silniki spalinowe Suzuki

Firma TOKAREX rozwija się dynamicznie, przez okres wieloletniej działalności dała się poznać jako solidny i wiarygodny partner. Do dyspozycji klientów pozostaje młody, energiczny i fachowy zespół, gotowy zawsze udzielić specjalistycznej i wyczerpującej odpowiedzi na nurtujące Państwa pytania związane z naszą działalnością oraz oferowanymi produktami (sposoby zakupu, zasady eksploatacji, warunki serwisu itp).

Produkty rekomendowane przez TOKAREX to pontony wiosłowe i motorowe. Sprzedajemy pontony klientom z całej Polski, dostarczając zakupione produkty pod same drzwi klienta, za pośrednictwem firm kurierskich.

Pontony znajdujące sie w ofercie firmy znane sa na rynku wędkarskim od wielu lat i mają opinię niezniszczalnych. Sprzedawane przez TOKAREX pontony wykonane są z bardzo dobrej, grubej specjalnie do tego celu wzmacnianej gumy oraz z PVC. Dzięki temu ponton jest wytrzymały i wysoce odporny na procesy starzenia oraz regularnej eksploatacji. Oferowane pontony charakteryzuja sie znakomitym stosunkiem ceny do jakości.

Pontony rekomendowane przez TOKAREX są najcichszym środkiem przemieszczania sie po łowisku co zapewnia maksymalną skuteczność. Oferowane produkty są wygodne w transporcie, bez problemu można je przwozić w bagażniku nawet niewielkiego samochodu.