czwartek, 25 lipca, 2024
!PolecamySilniki elektryczne

Silniki elektryczne HAIBO

Silniki Haibo to jedne z doskonalszych, niedrogich a zarazem bardzo dobrych jakościowo oraz bogato wyposażonych i cenionych na rynku światowym silników elektrycznych.

Ergonomiczna budowa, estetyczne wykończenie oraz bardzo dobra jakość materiałów i funkcje sprawiają że silniki Haibo są nie tylko ciekawe dla oka, ale i przyjemne w użytkowaniu.

Haibo to gwarancja długiego i bezproblemowego działania, kontrola i pewność z posiadanej mocy. Atrakcyjny wizualnie, doskonały pod względem technologicznym i konstrukcyjnym. Przekonajcie się sami…

Regulacja wysokości i długości rumpla
Posiada ergonomiczny teleskopowy uchwyt, który w zależności od potrzeb można „złamać” od poziomu o 30 stopni do dołu lub 30 stopni do góry.
Funckja pozwala na dostosowanie wysokości rączki w zależności od sytuacji która zmusza do obsługiwania silnika w pozycji stojacej lub siedzącej.
Regulacja długości rumpla wynosi 15 cm.

Panel kontrolny
Silnik wyposażony jest w świecące na niebiesko diody LED które informują użytkownika o kierunku poruszania się, oraz na którym biegu aktualnie pracuje, ale także i co ważniejsze posiadający czytelny widoczny także przy dużym nasłonecznieniu 5 – cio stopniowy wskaźnik kontrolny stanu naładowania akumulatora.
Dzięki niemu zawsze będziecie Państwo mieli kontrolę nad stanem naładowania akumulatora. Unikniecie powrotu na wiosłach a jednocześnie uchronicie akumulator przed przedwczesnym zużyciem które powodują zbyt niskie rozładowania.

Śruba napędowa
W zależności od uciągu silnika dołączona jest śruba dwu lub trzy łopatkowa.
Wykonana z materiałów minimalizujących ryzyko uszkodzenia podczas pływania i transportu. Dzięki specjalnemu kształtowi śruby oraz wysokim obrotom znacznie zmniejsza ewentualne zaplątywanie się roślinności wodnej a zastosowanie śruby trzy łopatkowej w silnikach o uciągu 54lbs wyklucza występowanie wibracji które mają miejsce w przypadku śrub dwu łopatkowych.
Uwaga ! do każdego silnika dołączone są dwie zapasowe nakrętki, dwa kliny oraz kluczyk do montażu śruby.

Regulacja głębokości zanurzenia i kąta pochylenia
Regulacja zanurzenia jest prosta i odbywa się za pomocą jednej nakrętki motylkowej zaciskającej pierścień.
Kąt pochylenia zmieniany uwalniając zapadkę umieszczoną na uchwycie silnika.

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem silników Haibo w Polsce dzięki czemu zapewniamy najniższą cenę i gwarantujemy bezawaryjne działanie silnika przez okres 5 lat, a także serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny.