Silniki spalinowe

Silniki MERCURY

Nikt nie tworzy bardziej niezawodnego, wydajnego i efektywnego zestawu silników zaburtowych niż Mercury:
Verado, Pro XS, FourStroke, SeaPro, i Jet.

Mercury lider silników zaburtowych wzmacniał swoją pozycję przez dziesięciolecia dzięki innowacji, technice i dostarczaniu legendarnych  wrażeń.

Stworzone do stałego użytkowania w wodzie

Firma Mercury zapewnia ochronę przed korozją przez trzy pełne lata. Nie jest więc istotne, czy pływasz w słodkiej czy słonej wodzie – posiadasz zabezpieczenie nawet w najcięższych warunkach wodnych.

Bez względu na to, jaki rodzaj łodzi posiadasz, Mercury® MerCruiser® najlepiej do niej pasuje. Nasza szeroka gama benzynowych silników stacjonarnych, jest najbardziej wszechstronną linią w branży, zaprojektowaną tak, aby zapewnić najlepszą możliwą żeglugę. Odpowiedzią na twoje potrzeby jest Mercury MerCruiser.

Mercury® Diesel

Stacjonarne silniki wysokoprężne Mercury® Diesel posiadają wyjątkowy moment obrotowy przy niskich obrotach silnika, który zapewnia doskonałe przyśpieszenie i skrócenie czasu wejścia w ślizg. Cechą charakterystyczną jest wysoka jakość, niezawodność, znakomite osiągi i wspaniałe doznania z pływania.

Napędy Diesel

Dla każdego wysokoprężnego silnika Mercury® Diesel istnieje równie wydajny napęd. Pracujemy razem, aby zapewnić najlepszą wydajność. Niezależnie od stylu pływania. Każdy napęd zaprojektowano, zbudowano i przetestowano, aby zapewnić najlepszą w swojej klasie niezawodność. Dzięki temu możesz cieszyć się łatwą konserwacją, niskim kosztem utrzymania i prawdziwym spokojem.

Oferujemy pełną gamę silników spalinowych MERCURY.

W celu uzgodnienia specyfikacji, szczegółów dostawy, itp – prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy:

tel./fax. 82 563 12 12
kom. 602 592 862 oraz 666 022 106 
tel./fax. 82 566 11 13 
email: nortok@op.pl